Noderīgi
Meklēt
Latviešu

SIA ATTA-1

“Ar transporta kompāniju CLM Transport strādājam jau vairākus gadus. Šo gadu laikā esam palielinājuši apjomu, līdz ar to arī transporta pakalpojumus izmantojam biežāk. Kompānija CLM Transport ir ļoti atbildīgs un profesionāls partneris transporta jomā. Vienmēr tiek atrasti risinājumi jebkura veida kravu pārvadājumam, par ko esam ļoti pateicīgi. Nestandarta situācijas vienmēr tiek risinātas operatīvi un profesionāli.

Atsevišķs paldies Jānim Gotautam, ar kuru ikdienā sadarbojamies. Viņš vienmēr atrod attiecīgu risinājumu konkrētām pieprasījumam un situācijai. Vēlam veiksmi turpmākai kompānijas izaugsmei! Paldies jums par labu darbu!”

— Dmitrijs Tjurikovs, valdes priekšsēdētājs
Par SIA ATTA-1

SIA "ATTA 1" veiksmīgi darbojas apgaismes tehnikas un elektromateriālu tirgū kopš 1997.gada. Piedāvājumā ir visu veidu gaismas avoti, tai skaitā visdažādākās spuldzes, gaismekļi, prožektori, apgaismes iekārtas un komponentes priekš vispārējām nozarēm no pasaules industrijas līderiem - Osram, Philips, General Electric (GE), Sky Lighting, SLV, Nordlux, ABB, Berker un citiem. Visai produkcijai ir nepieciešamie kvalitātes un garantijas sertifikāti.

Citas atsauksmes
Šai kompānijai var uzticēties, nekad nepievils.
— SIA Baumera komanda
(..) vienmēr īsā laika posmā ir spējis atrisināt jebkuru problēmu, neatkarīgi no tā, kur atrastos krava (..)
— SIA G.Supply komanda
Kompānija pierādījusi, ka ir uzticama un profesionāla partnere kravu pārvadājumu jomā.
— Ilona Smoļaņinova, SIA Priotherm

Velti vairāk laika sev un savai ģimenei, ļauj par savām kravām parūpēties mums…

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu