Noderīgi
Meklēt
Latviešu

HyDuck/CLM uzvar Saldū

“Ghetto Basket” – Latvijas 3×3 basketbola čempionāta – priekšpēdējā, septītajā posmā sestdien, 12. augustā Saldus sporta kompleksa laukumos cīņā devās kopumā 51 komanda piecās grupās. Lielākos panākumus guva divas vienības no Saldus – Sieviešu grupā triumfēja “BRSS”, bet Vīriešu grupā finālā iekļuva “Saldus” ar Edgaru Buiķi, Kristu Volfmani, Jāni Līcīti un Artūru Kramiņu sastāvā, izšķirošajā mačā piekāpjoties Salaspils “HyDuck/CLM”.

Saldus “Ghetto Games” tika atklāts tieši basketbola laukumā. Uzreiz pēc svinīgajām uzrunām Saldus mērs Reinis Doniņš, viņa vietnieks Māris Zusts kopā ar ilggadējiem basketbolistiem Edgaru Buiķi un Jāni Līcīti devās 3×3 basketbola laukumā, lai draudzības spēlē tiktos ar “Ghetto Basket” izlasi, kuru veidoja turnīru organizators Jānis Āre, Saldus basketbola pārstāvis Krists Volfmanis, velotriāla meistars Dāvis Līcītis un Latvijas 3×3 basketbola koordinators Renārs Buivids. Aizraujošā cīņā Saldus komanda triumfēja ar 12:10.

3×3 basketbola komandām no daudzām Latvijas pilsētām turnīrs Saldū bija priekšpēdējā iespēja uzlabot savas pozīcijas cīņā par medaļām valsts čempionāta sezonas kopvērtējumā. Jaunie Latvijas čempioni tiks kronēti 26. augustā Kuldīgā. Īpaša svarīgs vietu sadalījums ir Vīriešu grupā, jo kopvērtējuma astoņām labākajām komandām 31. augustā būs iespēja izmēģināt spēkus arī Rīgā, Grīziņkalnā notiekošajā “Ghetto Basket” finālā, pretendējot uz tradicionālo balvu – Andra Biedriņa dāvāto braucienu uz Nacionālās Basketbola asociācijas jaunās sezonas spēli Ņujorkā.

Saldus posmā par uzvarētājiem kļuva ne tikai Salaspils “HyDuck/CLM” (Vīriešu grupa) un Saldus “BRSS” (Sieviešu grupa), bet arī Rīgas “3-1” (U16 gupa), Ādažu “Uncle Drew Boys” (U14 grupa) un “Rīgas minkas” (U12 grupa).

“Ghetto Kids Slam Dunk” konkursā pirmo vietu izcīnīja Markuss Liepiņš no “Ghetto Beasts” komandas, saņemot 100 eiro vērto dāvanu karti no “Sporta Punkta”.

Avots: sportacentrs.com

Raksts pārpublicēts SIA CLM Transport mājaslapā.

SIA CLM Transport ir pilna servisa kravu pārvadājumu un loģistikas uzņēmums, kurš piedāvā starptautiskos un vietējos kravu pārvadājums Baltijā, Skandināvijā, NVS valstīs un citur Eiropā. Jau darbības sākumposmā CLM Transport orientējās uz klientu apmierinātību un savstarpējo sadarbību. Par vienu no panākumu atslēgām var uzskatīt personīgu pieeju katram klientam.

Velti vairāk laika sev un savai ģimenei, ļauj par savām kravām parūpēties mums…

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu