Noderīgi
Meklēt
Latviešu

Multimodālās kravas

Multimodāla ir krava, kuras transportēšanai tiek kombinēts maršruts un transporta līdzekļi, lai piegādātu vietās, kur ar vienu transporta veidu nav iespējams nokļūt.

Multimodālais pārvadājums – tas ir kravu pārvadājums „no durvīm līdz durvīm” (door to door), kas tiek efektīvi kombinēts ar automašīnu, jūras, gaisa un dzelzceļa transportu. Parasti multimodālie pārvadājumi tiek izmatoti, ja preces jātransportē lielos attālumos, kad daudz ekonomiskāks transporta līdzeklis (jūras vai dzelzceļa) nevar nokļūt līdz kravas nosūtīšanas vai izkraušanas vietai.
Plānojot multimodālos pārvadājumus, ir nepieciešama speciālista palīdzība, jo pārvadāšanai ar katru transporta veidu ir vajadzīga arī atšķirīga dokumentācija.
Ar šādu transportēšanas veidu mēs piedāvājam samazināt tranzīta laiku un izmaksas, jo ne vienmēr tieši konkrētais transporta veids var nokļūt Jūsu izvelētajā vietā. Tādējādi kombinējot transporta veidus, var kravu nogādāt uz jebkuru vietu pasaulē.

CLM Transport piedāvā visefektīvako un ekonomiskāko maršrutu kombināciju, ņemot vērā ģeogrāfiskās īpatnības, reisu sarakstu, pārvadātāju iespējas, citu valstu muitas likumu nosacījumus un u.tml.
Nodrošinām pārvadājumu, kuram Jūs varēsiet izsekot līdzi un pārliecināties gan par kravas atrašanās vietu, gan tās stāvokli. Nokārtosim visas nepieciešamās formalitātes, lai krava tiktu nogādāta bez kavēšanās.

Velti vairāk laika sev un savai ģimenei, ļauj par savām kravām parūpēties mums…

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu