Noderīgi
Meklēt
Latviešu

Saliktās kravas

Saliktā krava ir vairāku klientu kravas, kuras pārvadā ar vienu transporta vienību, un to piegādes vietas ir optimāli tuvas cita citai. Tas ļauj samazināt klienta izmaksas.

Iedomājieties, ka vēlaties nosūtīt noteiktu preču daudzumu, bet ar to nepietiek, lai aizpildītu visu plānoto transporta vienību.

Tāpēc CLM Transport sniedz iespēju apvienot kravas ar citu klientu kravām, tādējādi izmaksas tiks sadalītas. Saliktās kravas tiek grupētas, pēc apjoma, preču veida, stāvokļa un galamērķa.

CLM Transport piedāvā šādu kravu piegādi uz jebkuru vietu un no jebkuras vietas pasaulē visos iespējamos veidos un kravas izmēros. Piegādāsim Jūsu kravu pēc izvēlētā transportēšanas veida – sauszemes, jūras vai gaisa transporta. Piegādes laiks ir atkarīgs no kravas nogādāšanas vietas attāluma.

Lai pasūtītu salikto kravu piegādi, jāsagatavo nepieciešamā dokumentācija, t.i., produkcijas sertifikāti, muitas deklarācijas un citi dokumenti tranzītam, šķērsojot robežu.

Salikto kravu pārvadāšana ļauj visefektīvāk izmantot transportlīdzekļa kravas apjomu, kas samazina piegādes izmaksas. Lielākoties salikto kravu piegāde notiek no „durvīm līdz durvīm” (door to door). Tieši šo iemeslu dēļ saliktās kravas ir viens no populārākajiem transportēšanas veidiem, jo Jūsu prece tiek piegādāta tieši saņēmējam, nav jāveic papildu transportēšana no noliktavām uz izvēlēto vietu.

CLM Transport Jums nodrošina:

  • Salikto kravu piegādi laikā
  • Salikto kravu piegādes drošību
  • Salikto kravu piegādi „door to door”
  • Piegāžu izmaksu samazināšanu
  • Dažādu kravu veidu piegādi
  • Piegādi visā pasaulē

Velti vairāk laika sev un savai ģimenei, ļauj par savām kravām parūpēties mums…

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu

Tev ir kas sakāms?

Paldies, ziņa saņemta! Atbildēsim tuvākajā laikā! :)Nosūtīt jaunu ziņu